Sayfadaki Ürün

1–20 / 48 sonuç gösteriliyor

Tükendi !

PHIBROWS BROWN 2 SUPE PIGMENT 5ML – 2’Lİ

Kahverengi 2, en geniş uygulamaya sahip çok özel bir pigmenttir. Kahverengi 2, eşit miktarda sarı, siyah ve kırmızı bir karışımdır ve bu da doğal pigment yardımıyla cildin farklı kaş renklerine uyum sağlamayı mümkün kılar. Ürünün kargo ...
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS BROWN 3 SUPE PIGMENT 5ML – 2PCS

Brown 3, PhiBrows pigmentlerinin en koyu karışımıdır. Doğal siyah saçları olan müşteriler için özel olarak kullanılır. Bir sanatçının ilk geçişten sonra zayıf vuruş görünürlüğü sorunu varsa,  ilk geçişte de kullanılabilir. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 ...
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS BLACK SUPE PIGMENT 5ML – 2PCS

Kaş çizimi için kahverengi tonları almak için kullanılan üç temel pigmenttir. Siyah pigment, karışımda sarı ve kırmızı ile baskın ise koyu tonları elde etmek için kullanılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS YELLOW SUPE PIGMENT 5ML – 2PCS

Kaş çizimi için kahverengi tonları elde etmek için kullanılabilecek üç temel renkten biridir. Sarı, siyah ve kırmızı ile karışımda baskınsa daha açık tonlar elde etmek için kullanılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS RED SUPE PIGMENT 5ML – 2’Lİ

Kaş çizimi için kahverengi tonları almak için kullanılan üç temel pigmenttir. Kırmızı pigment, doğal olarak bakır veya kırmızı saçları olan müşterileri tedavi edersek daha açık tonlar elde etmek için kullanılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 ...
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS STROKE MARKER 10ML

Stroke Marker, ilk geçişten sonra görülmeyen tüm atışlarınızı ortaya çıkarmak ve belirginleştirmek için tasarlanmış yeni bir nano pigmenttir. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
633,48 TL
Tükendi !

PHIBROWS 3-ROUND BLADES 50PCS

PhiBrows steril 3 yuvarlak bıçak - manuel gölgeleme için kullanılır. Tek tek sarılmış, tek kullanımlık, tek kullanımlık bıçak. Steril paketlenmiş. 50 bıçaklı uygun bir kutuda satılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
929,78 TL
Tükendi !

PHIBLADE U 304 STAINLESS STEEL 0.18 50PCS

PhiAcademy tarafından üretilen yeni bıçak, 10 bıçaklı uygun bir koruyucu pakette yer almaktadır. Yeni bıçaklar daha keskin ve hassastır. Bu da keskin ve hassas bir vuruş çizmenizi kolaylaştırır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
980,87 TL
Tükendi !

PHIBROWS 5-ROUND BLADES 50PCS

PhiBrows steril 5 yuvarlak bıçak - manuel gölgeleme için kullanılır. Tek tek sarılmış, tek kullanımlık bıçak. Steril paketlenmiş. 50 bıçaklı uygun bir kutuda satılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS 18U-BLADES 50PCS

PhiBrows steril Bıçak - U şeklinde, microblading için kullanılır. Tek tek sarılmış, tek kullanımlık bıçak. Steril paketlenmiş. 50 bıçaklı uygun bir kutuda satılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
817,39 TL
Tükendi !

PHIBROWS 9-DOUBLE-FLAT BLADES 50PCS

PhiBrows steril 9-çift düz bıçak - manuel gölgeleme için kullanılır. Tek tek sarılmış, tek kullanımlık bıçak. Steril paketlenmiştir. 50 bıçaklı uygun bir kutuda satılır. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
929,78 TL
Tükendi !

PHIBROWS HIGI MASK

Ayarlanabilir burun klipsli koruyucu tek kullanımlık şeffaf yüz maskesi. Plastikten yapılmış. Ürünün kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür.
122,61 TL