Craft Master Çiçek Karakoç

Çiçek Karakoç, 1994 yılında Leyla İnanır Güzellik Enstitüsünden mezun oldu. Kendi güzellik merkezini açarak hizmet vermeye başladı. Danışanlarının güzel görünmesine ve kendini iyi hissetmesine yardımcı olmak için, sanatsal yetenekleriyle birleştirerek, bilgi ve tecrübelerini müşterilerine sundu. Son 20 yıldır kendi dükkanında hizmet veren Çicek Karakoç, renk analizi, makyaj, tırnak ve cilt bakımı gibi pek çok eğitim sınıfına katılarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Branko Babic Phiacademy, eğitim felsefesi, vizyonu ve uygulamaları ile Çicek’le bütünleşen bir organizasyondu. 2016 yılının Mayıs ayında eğitimine başlayan Çiçek, PhiBrows ailesine katılmak için bütün kalbiyle çalıştı. Eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra Phibrows Microblading Artist sertifikası almaya hak kazandı. Daha sonra Branko Babic’in ustalık eğitimini tamamlayan Çicek, 2016 yılının Kasım ayında Türkiye’de “Royal Artist” unvanıyla layık görülen ilk kişi olmayı başardı. Sadece PhiBrows ailesi Çiçek için değil aynı zamanda Çiçek için bir eğitim kurumu haline geldi. Bu aile içindeki insan ilişkilerinin sıcaklığı nedeniyle derinden etkilendi. Sektörün liderleri olan bu ustaların bulunduğu ortamda eğitim Çiçek için de büyük bir mutluluk kaynağıydı.

Ciçek, değişik cilt ve saç tipleri için eğitimini özelleştirmeye çalıştı. Her zaman öncü ve vizyon sahibi olmak isteyen Çiçek Karakoç, microblading tedavisinde uzmanlaşma ve yeteneklerinden istifade ederek eyeliner, dudak ve kaş ve profesyonel yarı kalıcı dövme alanında çalışmalarını derinleştirdi. Kendi alanında ve trendlerindeki teknik ve klinik gelişmeleri takiben profesyonel olarak bilinir ve eğitime devam eder.

Mükemmellik, iki farklılık arasındaki altın orandır.

CART